FILTRY

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 46,00 zł

Prezenty z okazji:

Prezenty z okazji:

Kartki Urodzinowe

Drewniane kartki urodzinowe – oryginalna kartka urodzinowa

Drewniane kartki urodzinowe z naszego asortymentu gwarantują zadowolenie solenizanta! Kartki urodzinowe są jednym z najstarszych sposobów na uczczenie święta bliskiej osoby. Kiedyś tradycją było wysyłanie kartek urodzinowych pocztą, natomiast dziś odchodzi to w zapomnienie. Tradycyjne kartki zastępują powoli internetowe kartki i kartki urodzinowe z życzeniami z drewna. Nasze drewniane produkty, w tym kartki na urodziny z drewna to bardzo oryginalny pomysł na podarunek, który wywoła pozytywne wrażenie na każdym solenizancie. Tworząc je korzystamy z najnowocześniejszych technik cięcia laserowego oraz dbamy o najwyższą jakość i estetykę kartek. Dodatkowo po obróbce laserem powierzchnia każdej z nich zostaje w staranny sposób przeszlifowana i pokryta wysokiej jakości woskiem olejowym. Dzięki temu urodzinowe kartki drewniane gwarantują długą trwałość i wygodę w użytkowaniu. W odróżnieniu do tradycyjnych, papierowych kartek, drewniane kartki urodzinowe nie zżółkną, nie wyblakną i będą niesamowicie stylową, a co najważniejsze oryginalną dekoracją w każdym domu.

 

Kartka na urodziny – wyjątkowe kartki urodzinowe z drewna

Nasza urodzinowa kartka z drewna to unikalny prezent – przecież nie ma dwóch takich samych kawałków drewna! Zamieść na drewnianej kartce urodzinowej wszystko to, czego nie jesteś w stanie przekazać słowami i podaruj bliskiej osobie podarunek prosto z serca. Podczas zamawiania śmiało możesz personalizowane kartki urodzinowe zobaczyć na podglądzie personalizacji i ocenić, czy jest to coś, na czym Ci zależało. Wystarczy, że wybierzesz swój rodzaj drewna i podasz nam treść, a my zajmiemy się całą resztą! Możesz liczyć, że stworzymy kartkę urodzinową drewnianą najwyższej jakości, która będzie dopracowana wręcz do perfekcji!

 

Kartka z życzeniami urodzinowymi – kartki na urodziny prosto z serca

Nasze drewniane kartki urodzinowe sprawdzą się tak samo dobrze podarowane na urodziny mamy, taty, babci, dziadka czy przyjaciółki. Każdy, kto otrzyma personalizowaną kartkę urodzinową, wykonaną na kawałku drewna będzie wręcz zachwycony! Możesz liczyć na to, że taką pamiątka stanie się wspaniałą dekoracją w ich domu. Nie ma mowy o wrzuceniu jej na dno szuflady – dumnie zaprezentuje się postawiona na półce, szafce nocnej czy komodzie. Nie czekaj i wybierz nasze wyjątkowe kartki urodzinowe!

Aktywne filtry