FILTRY

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 205,00 zł

Pojemność:

Pojemność:

Kieliszki

Personalizowane Kieliszki Grawerowane

Kieliszki to oryginalny pomysł na Prezent dla miłośników piwa, wina, szampana czy mocniejszych trunków jak wódki, likiery i nalewki. Czy to na Urodziny, Imieniny, Rocznice, Ślub i Wesele, lub na każdą inna Okazję zrób niespodziankę, oferując Personalizowany Kieliszek lub Personalizowane Kieliszki dla Par z wygrawerowanym Imieniem, Inicjałem lub osobistym krótkim tekstem! Personalizowane kieliszki to eleganckie i oryginalne prezenty, które sprawdzą się zarówno jako upominek dla bliskiej osoby, jak i jako ozdoba własnego domu. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich główną ozdobą jest nadrukowany na nich obraz lub tekst o dowolnym motywie. Dzięki personalizacji możliwe jest dodanie indywidualnego akcentu i spersonalizowanie kieliszków według własnych preferencji i potrzeb.

Grawerowane kieliszki z personalizacją

Personalizowane kieliszki to świetny pomysł na prezent dla miłośników alkoholu lub jako ozdoba własnego domu. Można wybrać grawerowane kieliszki z ulubionym motywem lub dodając osobisty napis, np. imię, datę lub specjalne przesłanie. Dzięki temu staną się one jeszcze bardziej unikatowe i sprawią więcej radości obdarowanej osobie. Personalizowane kieliszki mogą być wykonane w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do każdej osoby i okazji. Personalizowane kieliszki to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność i elegancję. Są one trwałe i będą cieszyć oko przez wiele lat. W swojej ofercie posiadamy nie tylko personalizowane kieliszki do wina, ale także kieliszki do szampana, pokale do piwa, grawerowane kieliszki do wódki czy przepiękne kieliszki do nalewek i likierów. Bez najmniejszego problemu każdy z Was, drodzy klienci wybierze coś idealnego dla siebie.

Kieliszki z personalizacją najwyższej jakości

Oferowane przez nasz sklep internetowy kieliszki z personalizacją to eleganckie i oryginalne prezenty, które sprawdzą się zarówno jako upominek dla bliskiej osoby, jak i jako ozdoba własnego domu. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich główną ozdobą jest nadrukowany na nich obraz lub tekst o dowolnym motywie. Dzięki personalizacji możliwe jest dodanie indywidualnego akcentu i spersonalizowanie kieliszków według własnych preferencji i potrzeb. Można wybrać motyw, który najlepiej odpowiada obdarowanej osobie, np. ulubiony wzór lub napis. Personalizowane kieliszki to również doskonały pomysł na prezent dla par, które chcą ozdobić swój dom eleganckimi i unikatowymi kieliszkami. Można na nich umieścić datę ślubu lub specjalne przesłanie dla ukochanej osoby. Bez względu na to, czy interesuję Cię prezent dla bliskiej Ci osoby, czy dla samego siebie, to nasze kieliszki będą strzałem w dziesiątkę!

Aktywne filtry

Kieliszki do szampana dla Par z grawerowaną grafiką BEST DAY (x2)

  • Eleganckie kieliszki do szampana z grawerem na prezent
  • Precyzyjny i trwały grawer laserowy
  • Ekskluzywne kieliszki do szampana dla pary
  • Szkło kryształowe wysokiej jakości z czeskiej Bohemii
  • Poczujcie smak szampana!
  • Kieliszki o pojemności 250 ml
  • Prawdopodobnie najwyższe w swojej klasie , aż 282 mm
99,70 zł Cena brutto za 1 sztukę