Bezpieczne zakupy

Nasz sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL( Secure Sockets Layer). Dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu, wszelkie informacje przesyłane podczas zakupów jak dane osobowe, loginy, hasła, płatności są w pełni chronione.

Sposoby płatności

Zapłać za złożone zamówienie wybierając najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

przelewy24-logo2.png

Szybki przelew online

Serwis autoryzacji płatności elektronicznych Przelewy24.pl umożliwia szybką i wygodną realizację zapłaty za zamówienie przelewem online.

Otrzymamy niemal natychmiast potwierdzenie wpływu środków i dzięki temu w możliwie krótkim czasie uruchomimy produkcję i wysyłkę Twojego zamówienia.

blik_ico.png

Płatności mobilne- BLIK

Bezpieczny, szybki i wygodny sposób zapłaty za zakupy w naszym sklepie. po prostu podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PIN-em w swojej aplikacji bankowej, w telefonie.

Otrzymamy niemal natychmiast potwierdzenie wpływu środków i dzięki temu w możliwie krótkim czasie uruchomimy produkcję i wysyłkę Twojego zamówienia.

karty.png

Płatności kartą

Płatność za zamówienie zostanie pobrana z Twojej karty kredytowej( VISA lub Mastercard) natychmiast po złożeniu zamówienia. Oznacza to, iż równie szybko Twoje zamówienie trafi u nas na produkcję i dotrze do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.
Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew tradycyjny

W przypadku wyboru tej formy zapłaty prosimy mieć na uwadze, iż po odnotowaniu płatności na koncie sklepu zostanie uruchomiona produkcja zamówionego prezentu. Cały cykl realizacji zamówienia wydłuży się więc o czas realizacji płatności. Dane do przelewu:


PLAZADORA Dorota Matkowska

ul. Kościerzyńska 69, 60-446 Poznań

Numer konta: PL48 1090 1737 0000 0001 4324 9821

Bank: Santander Bank Polska S.A

Tytuł przelewu: tu podajemy numer zamówienia