Zgłoszenie reklamacji

Ciągłe udoskonalamy nasze procesy obsługi klienta oraz produkcji dążąc do zapewnienia możliwie najwyższego poziomu jakości na każdym etapie. Pragniemy aby sprzedawane przez nasz sklep produkty zawsze cieszyły oczy i przynosiły pełne zadowolenie ich użytkownikom.

Jeżeli jednak okaże się, iż pomimo tych działań dostarczony do Ciebie produkt będzie wadliwy, niezgodny z umową, to nie ma powodów do obaw. Kompetentni pracownicy naszego Zespołu Obsługi służą pomocą aby niezwłocznie rozpatrzyć Twoją reklamację. Nigdy nie potrwa to dłużej, aniżeli 14 dni od dnia dostarczenia do naszej firmy reklamowanego produktu.

Szczegółowe postanowienia dotyczące reklamacji produktów znajdziesz w Regulaminie sklepu

Aby zgłosić reklamację pobierz formularz w pdf., wydrukuj go i wypełnij, a następnie wraz z wadliwym produktem odeślij do naszej firmy na adres PLAZADORA Dorota Matkowska ul. Kościerzyńska 69, 60-446 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres info@plazadora.pl

Prawo odstąpienia od umowy

Bardzo zależy nam, aby każdy sprzedawany przez nasz sklep produkt spełniał oczekiwania jego nabywcy. Czasami zdarza się jednak, iż nasz wybór nie jest w pełni trafiony i nie jesteśmy zadowoleni z dokonanego zakupu. Nie martw się, w sklepie PLAZADORA masz zagwarantowane prawo zwrotu w terminie do 14 dni od momentu odbioru przesyłki.

Pamiętaj jednak, iż prawo zwrotu przysługuje wyłącznie indywidualnym nabywcom( konsumentom) i nie dotyczy zakupionych produktów personalizowanych, czyli wykonanych wg. specyfikacji kupującego. Ważnym jest również, aby produkt do nas odsyłany, znajdował się w stanie niezmienionym.

Szczegółowe postanowienia dotyczące procesu zwrotów znajdziesz w Regulaminie sklepu

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy- wzór

Jeżeli jesteś konsumentem i chcesz skorzystać z przysługującego Ci zgodnie z postanowieniami zawartymi w Regulaminie sklepu, prawa odstąpienia od umowy, wypełnij poniższy formularz i prześlij go do nas pod wskazany w nim adres.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Adresat:


PLAZADORA Dorota Matkowska
ul. Kościerzyńska 69
60-446 Poznań
e- mail: info@plazadora.pl
Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

…………………………………………………………………………………………………...................................................................

…………………………………………………………………………………………………...................................................................

Data zawarcia umowy sprzedaży/odbioru towaru …………………………………………............................................Imię i nazwisko: …………………………………………….......................................................................................

Adres: …………………………………………………………..........................................................................................

…………………………………………………………………..............................................................................................

Data: …………………………………………………………...........................................................................................


Podpis ____________________________________________