Kupuj z rabatami

Każdy z nas doświadcza satysfakcji gdy może zakupić swój wybrany produkt taniej, z dodatkowym rabatem. PLAZADORA pl. to właśnie taki sklep z personalizowanymi prezentami, w którym cieszymy się gdy wykorzystujesz wszystkie dostępne możliwości tańszych zakupów.

Sposoby na tańsze zakupy

Sprawdź nasze rekomendacje jak najkorzystniej kupować oryginalne, personalizowane prezenty w sklepie plazadora.pl.

nasz%20prezent.jpg

Newsletter + Konto - zapisz się i kup 10% taniej

Załóż konto w naszym sklepie oraz zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na swój pierwszy zakup. Bądź na bieżąco z nowościami oraz ekskluzywnymi promocjami. Kod rabatowy otrzymasz na swój email wpisany przy rejestracji.

Tak, chcę kupić 10% taniej

nasz%20prezent.jpg

Kupuj z opcją dostawy gratis!

Darmowa dostawa to Twoja wyjątkowa korzyść, która sumuje się w naszym sklepie z innymi dostępnymi rabatami. Obowiązuje przy zakupie produktów z dostawą kuriera DHL do wybranego punktu na terenie Polski za minimum 289 zł.

nasz%20prezent.jpg

Kody rabatowe - korzystaj z akcji promcyjnych

Wykorzystaj do maksimum nasze akcje rabatowe. Jeśli masz u na skonto, wszystkie aktualne kody rabatowe znajdziesz w sekcji Moje kody rabatowe. Każdy taki kupon rabatowy możesz aktywować w koszyku i cieszyć się kolejną oszczędnością.

Rabaty ilościowe - zyskaj premię za ilość

Przy zakupie większej ilości tego samego produktu spersonalizowanego kupujesz taniej. Czekają na Ciebie rabaty ilościowe, które zobaczysz na stronie produktu lub otrzymasz na zapytanie dla ilości większej niż 10 szt. Wybierając swój wymarzony prezent, sprawdź korzyść jaką Ci oferujemy przy zakupie większych ilości. Kupuj taniej, to się opłaca.

Zestawy prezentowe - taniej niż myślisz

Szukasz w korzystnej cenie wspaniałego prezentu, który sprawi wielką radość? Dobrze trafiłeś, sprawdź naszą bogatą ofertę gotowych , personalizowanych zestawów prezentowych. Każdy zestaw zawiera personalizowane produkty a także indywidualnie niepowtarzalne, drewniane pudełko prezentowe z Twoją dedykacją. Kupujesz personalizowane zestawy prezentowe - kupujesz taniej.

Opcje dodatkowe - gwarancja korzyści

W sklepie plazadora.pl możesz w pełni poczuć radość tworzenia, a słowo PERSONALIZACJA ma bardzo bogate znaczenie. Gdy znajdziesz się na stronie wybranego produktu będziesz mógł nie tylko nadać jemu osobisty, indywidualny charakter dodając teksty, motywy czy zdjęcia, ale sam będziesz mógł wzbogacić ten produkt o wiele opcji dodatkowych dostępnych w obniżonej cenie tworząc własne, indywidualne zestawy. Sam twórz zestawy i kupuj taniej.

Zapraszamy, kupuj taniej?