Witaj!

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z pasji tworzenia niebanalnych przedmiotów. Od zawsze uwielbiamy przerabiać standardowe produkty, nadając im indywidualny charakter a tym samym drugie życie. W PLAZADORA.PL każdy zamówiony prezent przygotowujemy z najwyższą starannością, traktujemy osobiście - tak, jak byśmy sami kogoś obdarowywali. Nasz pomysł opiera się na tworzeniu, niepowtarzalnych, personalizowanych prezentów oraz opakowań prezentowych- po prostu prezentów z klasą.

Nasze atuty

Przy tworzeniu przedmiotów ważna jest nie tylko kreatywność, ale także precyzja wykonania oraz użycie odpowiednich materiałów, dlatego jakość i estetyka są dla nas tak istotne.

nasz%20prezent.jpg

Samodzielnie projektujemy wzory i motywy, którymi ozdabiane są prezenty

nasz%20prezent.jpg

Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje pomysły - jeśli chcesz umieścić. na prezencie swój tekst lub zdjęcie - u nas możesz to zrobić

nasz%20prezent.jpg

Posiadamy nowoczesne urządzenia do grawerowania na szkle, drewnie, metalu i innych materiałach

Wszystko drukujemy na wysokiej jakości drukarkach, co zapewni trwałość kolorów na wiele lat

Samodzielnie projektujemy i produkujemy nowatorskie opakowania do prezentów

Zamówienia detaliczne realizujemy najszybciej jak się da - najczęściej do 48h

O produktach

Ze szczególną starannością dobieramy produkty i materiały do swojego sklepu, tak, aby były wysokiej jakości i bezpieczne.

Wiele produktów tworzymy sami od zera, jak choćby personalizowane drewniane pudełka prezentowe, drewniane kartki  okolicznościowe, czy ozdoby na ściany. 

Wykonaliśmy ogromną pracę, aby przygotować sklep w taki sposób, aby wybrany przez Ciebie prezent mógł być ozdabiany na wiele sposobów oraz spośród wielu wariantów i wzorów.  Dodanie czegoś osobistego do przedmiotu daje ogromną frajdę i sprawia, że staje się niezapomnianym upominkiem. Na koniec możesz dobrać opakowanie dedykowane obdarowanej osobie, które będzie kropką na „i”.

Tak spersonalizowany prezent zawsze wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby oraz wdzięczność.

Życzymy udanych zakupów!chevron_right