Realizacja zamówienia

Wszystkie zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Na stronie produktu jest każdorazowo określony przewidywany czas wysyłki obejmujący proces produkcji prezentu spersonalizowanego , jego zapakowanie oraz przekazanie do przewoźnika. Najczęściej wynosi on 1 -2 dni roboczych, w zależności od procesu technologicznego produkcji.

W przypadku większych zamówień, powyżej 10szt. danego produktu, termin realizacji jest ustalany indywidualnie na zapytanie klienta.
Prosimy mieć również na uwadze, iż w przypadku wyboru płatności za złożone zamówienie w formie przelewu tradycyjnego, czas realizacji zamówienia ( wysyłki) będzie liczony od momentu zaksięgowania kwoty przelewu na naszym koncie.

Bezpieczne opakowania

Wszystkie prezenty przygotowujemy z najwyższą starannością i troską o zapewnienie wysokiej jakości. Przykładamy wielką wagę do bezpiecznego i przyjaznego srodowisku sposobu pakowania prezentów. Nasze kartony logistyczne są optymalnie dobrane do wagi i rozmiarów wysyłanych produktów.

Koszty i czas dostawy- Polska

Wiemy jak ważna jest dla Państwa szybka i bezpieczna dostawa. Dlatego zapewniamy, iż wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty będą dostarczane w możliwie najkrótszym czasie. Naszym partnerem logistycznym jest wiodący przewoźnik firma DHL.

Poniżej przedstawiamy aktualne opcje dostaw, koszty dostawy paczki (1szt.) i przewidywany czas dostaw:

9.jpg

DHL Service Point- odbiór w punkcie

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Wartość przesyłki
Koszt dostawy
od 299 zł brutto 0,00 zł
od 199 zł brutto 10,90 zł
poniżej 199 zł brutto 14,90 zł
7.jpg

DHL Kurier- dostawa do domu

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Wartość przesyłki
Koszt dostawy
od 299 zł brutto 0 zł
od 199 zł brutto 11,90 zł
poniżej 199 zł brutto

15,90 zł