FILTRY

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 118,00 zł

Prezenty z okazji:

Prezenty z okazji:

Kartki drewniane

Personalizowane Kartki Drewniane


Przekaż swoje życzenia, pozdrowienia, gratulacje swoim bliskim, przyjaciołom, pracownikom czy klientom z okazji świąt, urodzin, szczególnych osiągnięć. Możesz to zrobić w formie oryginalnej i niestandardowej, czyli wygrawerowane na kartce drewnianej. Drewno to niesamowicie wdzięczny materiał, który wykorzystywany jest w różnych celach od wielu lat. Z tego względu postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe pamiątki, jakimi są kartki drewniane z personalizacją. Drewniana kartka, w przeciwieństwie do papierowych kartek nie wyblaknie, nie zżółknie i będzie piękną dekoracją. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pomysłowych drewnianych kartek pocztowych. Tylko od Ciebie zależy, czy pozostaniesz przy tradycyjnych kartkach z papieru, czy jednak zdecydujesz się w tym roku na coś nowego. Personalizowane kartki drewniane czekają na Ciebie - łatwo i wygodnie "napiszesz" je na Plazadora.pl.

Drewniane kartki z personalizacją – idealne na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy poszukujesz drewnianych kartek na urodziny, imieniny, z okazji ślubu czy z okazji rocznicy, to na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Personalizowane kartki drewniane uzupełnij o dowolnie wybrany przez Ciebie tekst i zobacz na podglądzie personalizacji czy jest to coś, na czym Ci zależało. Drewniane kartki okazjonalne tworzymy w oparciu o wykorzystywanie najnowocześniejszej techniki laserowej, podczas której dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zależy nam na tym, aby każda kartka drewniana była najwyższej jakości i dopracowana do perfekcji. Nie bez powodu po obróbce laserem poddajemy powierzchnię drewnianej kartki do przeszlifowania i pokrywamy ją woskiem olejowym, stworzonym z naturalnych składników. Pragniemy, aby każdy, kto otrzyma drewnianą kartkę mógł śmiało postawić ją na swojej półce, komodzie czy szafce nocnej i traktował ją jako sentymentalną pamiątkę. Urodziny mamy? Wesele znajomych? A może Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziadka? Drewniana kartka z grawerem sprawdzi się na każdą okazję!

Oryginalne kartki drewniane

Wybierz drewnianą kartkę z naszego asortymentu i miej pewność, że jest ona jedyna w swoim rodzaju. Nie ma dwóch takich samych kawałków drewna. Dzięki temu każda kartka drewniana ze sklepu Plazadora.pl to niesamowita oryginalność! Jeżeli zależy Ci na tym, aby podarować najbliższej Ci osobie coś prosto od serca, to koniecznie wypełnij drewnianą kartkę osobistymi życzeniami. Uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia gwarantowane!

Aktywne filtry