FILTRY

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 209,00 zł

Pojemność:

Pojemność:

Personalizowane prezenty na rocznicę ślubu - Plazadora

Prezent na rocznicę ślubu

Personalizowane prezenty na rocznicę

 

Odkryj w PLAZADORA bogatą ofertę wyjątkowych, personalizowanych prezentów na rocznicę ślubu, które sprawią, że ten dzień będzie jeszcze piękniejszy dla Was jako pary lub dla obdarowywanych zakochanych małżonków. Znajdź prezenty dopasowane według roku, niezależnie od tego czy to pierwsza, czy sześćdziesiąta rocznica. Spraw, aby w tym roku Twój bardzo osobisty prezent na rocznicę, z zaprojektowaną przez Ciebie personalizacją, podarowany od serca był tak niezwykły jak osoba, czy też para Jubilatów którą obdarowujesz.

 

Wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu 

 

Prezentem na rocznicę, który z pewnością poruszy serce i zakręci łezkę w oku, jest personalizowany drewniany obraz z wygrawerowaną osobistą historią pary, zaczynającą się od pierwszej randki, biegnącą poprzez najważniejsze wydarzenia we wspólnym życiu - pierwsze wspólne mieszkanie, zaręczyny, ślub czy narodziny dzieci. Ogromną zaletą takiego prezentu z osobistym akcentem jest fakt, że wszystkie daty i szczegóły można spersonalizować, dzięki czemu jest niepowtarzalny i naprawdę wyjątkowy dla obdarowanej osoby. 

 

Grawerowane szklane i drewniane prezenty na rocznicę - personalizowane upominki

 

Doskonałym prezentem na rocznicę są także personalizowane dekoracje i przedmioty codziennego użytku do domu małżeńskiego obdarowywanych. Na pewno docenią oni oryginalny upominek taki jak grawerowaną szklaną paterę czy karafkę, które będą regularnie przypominać im o szczęśliwych wspólnych chwilach i latach spędzonych w związku nawet podczas najmniejszych czynności. Trafione będą też urocze drewniane podkładki pod szklanki i kubki.

 

Świetnie w roli prezentu na rocznicę sprawdzą się też kieliszki grawerowane do szampana albo do wina dla Par z datą ślubu lub ilością lat spędzonych razem, które można uzupełnić drewnianym personalizowanym pudełkiem na tenże upominek.

 

Kolejnym oryginalnym prezentem na rocznicę dla ukochanej osoby lub Jubilatów jest grawerowana drewniana kartka z personalizowanymi życzeniami na której można umieścić datę ślubu oraz kilka ciepłych słów od siebie. Bez wątpienia zajmie ona honorowe miejsce na półce obdarowanej pary, przypominając im o uczuciu, które łączy ich już przez tyle lat.

Jeżeli wolą coś co można zawiesić na ścianie, polecamy personalizowaną drewnianą grafikę w białej lub czarnej ramie z inicjałem - można zakupić jedną dla ukochanej osoby lub komplet dla szczęśliwych Jubilatów.

Aktywne filtry