FILTRY

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 99,00 zł

Tabliczki drewniane

Personalizowane Tabliczki i Szyldy

Odkryj naszą ofertę grawerowanych drewnianych tabliczek, które łatwo spersonalizujesz dodając imiona, nazwiska, inicjały, życzenia czy motywy graficzne i stworzysz jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny Prezent dla Pary Młodej z Okazji ich Ślubu, dla Rodziców, Dziadków czy Przyjaciół z Okazji Rocznicy lub też Podziękowania dla Nauczycieli, Wychowawców za ich trud w pracy dziećmi. Personalizowane Tabliczki i Szyldy z Plazadora świetnie nadają się do zawieszenia na ścianach domu wspaniale go przyozdabiając, a także mogą być eksponowane na sztalugach. Spraw, aby Twoje życzenia czy gratulacje przekazywane szczęśliwym Rodzicom z okazji Narodzin Dziecka miały ten niezwykły charakter i podaruj w prezencie okolicznościową Personalizowaną Drewnianą Tabliczkę.


Drewniana Tabliczka z napisem

Jeśli szukasz oryginalnej formy prezentu w której chcesz przekazać osobisty wpis jak i wyrazić uczucia proponujemy drewnianą tabliczkę, która sprawdzi się przy wielu okazjach. Wykonana z najwyższą jakością jak i stylem powinno zadowolić swoją formą jak i stylem. Dbałość o każdym szczegół będzie dopełnieniem całości. Personalizowana tabliczka drewniana to elegancka i oryginalna dekoracja, która sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza. Jest ona wykonana z naturalnego drewna i może być ozdobiona nadrukowanym obrazem lub tekstem o dowolnym motywie. Dzięki personalizacji możliwe jest dodanie indywidualnego akcentu i spersonalizowanie tabliczki według własnych preferencji i potrzeb. Personalizowana tabliczka z drewna to świetny pomysł na ozdobę własnego domu lub jako prezent dla bliskiej osoby. Można wybrać tabliczkę z ulubionym motywem lub dodając osobisty napis, np. imię, datę lub specjalne przesłanie. Dzięki temu tabliczka z drewna stanie się jeszcze bardziej unikatowa i sprawi więcej radości obdarowanej osobie.


Drewniana Tabliczka na prezent

Drewniana tabliczka na prezent to zdecydowanie coś wyjątkowego w swojej formie. Drewniana tabliczka to doskonały pomysł na prezent dla miłośników eleganckiej i oryginalnej dekoracji. Będzie ona nietuzinkową formą przekazania osobistych życzeń urodzinowych, ale i nie tylko. Personalizowana tabliczka jest dobrym pomysłem również jako prezent śluby jak i z okazji rocznicy ślubu. Forma przekazu będzie czym niepowtarzalnym i osobistym. Drewniana tabliczka to elegancki i oryginalny prezent, który sprawdzi się dla każdej osoby. Jest ona wykonana z naturalnego drewna i może być ozdobiona nadrukowanym obrazem lub tekstem o dowolnym motywie. Dzięki temu tabliczka staje się unikatowa i sprawia więcej radości obdarowanej osobie.

Aktywne filtry