Dzień Taty zbliża się wielkimi krokami. Pewnie jak co roku masz ten sam problem - jaki prezent kupić. Przecież nie wręczysz kolejnego krawata czy pary skarpet. Pomysły na prezent mogą się skończyć, rozumiemy Cię doskonale. Możesz więc liczyć na pomoc plazadora.pl w znalezieniu odpowiedniego prezentu dla Taty, który okaże się strzałem w dziesiątkę.

Prezenty dla konesera alkoholu - TOP 4

Jeżeli Twój Tata lubi wieczorem usiąść z kieliszkiem dobrego wina lub szklanką whisky, a w weekend organizuje w ogrodzie grilla dla przyjaciół z piwem rzemieślniczym w tle, to prezent z plazadora.pl na pewno go ucieszy.

1. Personalizowany kufel do piwa


Mecz + grill + piwo = sobota doskonała. Od teraz Twój Tata będzie mógł złoty trunek pić zawsze w swoim ulubionym grawerowanym kuflu.

2. Szkło do whisky z grawerem

Wieczór z szachami w roli głównej brzmi jak plan. A gdyby tak umilić sobie czas 15-letnią Single Malt? Uwierz, Twój Tata będzie zachwycony gdy dostanie szklankę do whisky z dedykowanym dla Niego grawerem lub spersonalizowaną specjalnie dla Niego karafkę do whisky.

3. Personalizowane kieliszki do wina z grawerem

Białe czy czerwone? Nieistotne, ważne, że dobry rocznik i doskonałe towarzystwo. W plazadora.pl znajdziesz bardzo pojemne grawerowane kieliszki, dzięki którym Twój Tata będzie mógł delektować się swoim ulubionym winem przywiezionym prosto ze słonecznej Italii.

4. Butelki grawerowane

A teraz propozycja prezentowa dla Ojców przygotowujących domowe nalewki. A kiedy butelka nalewki zostanie opróżniona, grawerowaną butelkę można wykorzystać jako wazon lub przygotować w niej smakową oliwę z oliwek.

 

Prezenty drewniane z grawerem i drobne upominki

1. Personalizowane obrazy drewniane


Nie tylko kobiety lubią kupować dodatki do wnętrza i zapełniać ściany swojego mieszkania. A nawet jeżeli Twój Tata nie jest fanem urządzania wnętrz, to kupiony specjalnie dla Niego obraz drewniany z personalizacją na pewno sprawi mu dużo radości, a przy okazji udekoruje pustą ścianę domowego biura!

2. Kartka drewniana z grawerem

Drewniana kartka personalizowana może stanowić drobny upominek sam w sobie, ale może być też dodatkiem do prezentu głównego na Dzień Taty i będzie alternatywą dla klasycznej kartki papierowej. A w przypadku sentymentalnych Tatusiów kartkę można kupić wraz ze sztalugą - dzięki temu będzie mógł postawić na swojej szafce nocnej i codziennie na nią patrzeć :)

3. Podkładki drewniane

Jako dodatek do personalizowanego kufla do piwa czy grawerowanej szklanki do whisky dobierz drewnianą podkładkę z forniru dębowego lub brzozy skandynawskiej.

4. Spersonalizowane drewniane pudełka na prezent

A jeżeli nie masz pomysłu na zapakowanie swojego prezentu, możesz dobrać drewniane pudełko prezentowe - jest estetyczne i spełnia funkcję użytkową. Na plazadora.pl możesz spersonalizować pudełko na prezent albo wybrać takie bez personalizacji - wybór należy do Ciebie!

 

Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy Tobie w wyborze prezentu na Dzień Taty. Przyjemnych zakupów! :)