Wybór upominku dla najmłodszych stanowi nie lada wyzwanie. Widać to chociażby po pojawiających się często pytaniach na grupach w mediach społecznościowych typu “Zostałam zaproszona na chrzest – co kupić dziecku na prezent?”, “Idę na urodziny chrześniaka – jaki prezent będzie najlepszy?”. Wcale nas nie dziwią takie pytania i prośby o polecenia. Bowiem wybór podarunku dla pociech bywa naprawdę trudny. Dlatego przychodzimy z pomocą. Naszą propozycję stanowią wyjątkowe sztućce z grawerem dla dzieci, które sprawdzą się jako prezent zarówno na chrzest, jak i urodziny.

 

Sztućce z grawerem – pamiątka na całe życie

 

Może się wydawać, że nie ma sensu rozmyślanie nad prezentem, skoro tak małe dziecko jeszcze nie zwraca na to uwagi. To błąd! Owszem, maluch w dniu chrztu lub pierwszych urodzin jeszcze nie do końca rozumie, co się wokół niego dzieje i czym są upominki, jednak po latach z pewnością chętnie do nich wróci. Dlatego warto postawić na prezent, który będzie stanowić świetną pamiątkę i wywoła szczery uśmiech na twarzy nawet po wielu latach. Sztućce z grawerem dla dzieci w dzieciństwie sprawdzą się jako praktyczne akcesoria na co dzień, natomiast w życiu dorosłym będą pięknym symbolem chrzcin czy też urodzin.

 

Personalizowane sztućce ze znakiem zodiaku na urodziny

 

Lew, Byk, Bliźnięta, Rak, a może jeszcze inny symbol niebieskiego zwierzyńca? Proponujemy komplety sztućców z grawerem w postaci znaku zodiaku oraz indywidualnego napisu z imieniem dziecka oraz datą jego narodzin. W skład takiego zestawu wchodzi widelec, nóż, łyżka oraz łyżeczka. Wszystkie nasze wyroby wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu na długo zachowują doskonałe walory zarówno estetyczne, jak i wizualne.

 

Sztućce z motywem kotka, pieska, a może misia?

 

Uniwersalną propozycję na upominek zarówno na urodziny, jak i chrzciny stanowią komplety sztućców z grawerem w postaci uroczych zwierzątek oraz imienia oraz daty narodzin dziecka. Niektóre z nich są dodatkowo pakowane w piękne, drewniane etui z personalizowanym grawerem, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

 

To jak? Co wybierzesz na prezent dla malucha na chrzest lub na urodziny? Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu oraz do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego upominku.