Szkoła jest wyjątkowym okresem w życiu każdego człowieka - bez względu na to, czy mowa o podstawówce, szkole średniej, uniwersytecie czy nawet przedszkolu, które też przecież pełni funkcję edukacyjną, to właśnie w murach placówek oświatowych zawieramy pierwsze znajomości, poznajemy przyjaciół na całe życie i nawiązujemy więc z tymi, którzy postanowili poświęcić swoje życie przekazywaniu wiedzy i wspieraniu tych, których uczą - Nauczycielom. Mimo że relacje z Nauczycielami mają lepsze i gorsze momenty, to w ostatecznym rozrachunku wiele im zawdzięczamy i doceniamy ich ciężką pracę oraz zaangażowanie w rozwijanie naszych talentów, oraz potencjału. To oni wierzą w nas, pomagają nam zrozumieć tajniki swoich przedmiotów i przekazują nam swoje doświadczenie oraz cierpliwie tłumaczą wszystkie skomplikowane naukowe zagadnienia. Dzień Nauczyciela, zakończenie roku czy urodziny to idealny moment, aby podziękować swoim mentorom w wyjątkowy sposób, wręczając im niezapomniany prezent.

Co kupić na Dzień Nauczyciela? Najlepsze propozycje.


Nauczyciele szczególnie docenią prezent, który pozostanie z nimi na wiele lat, przypominając im o ukochanych dzieciach z klasy, którą opiekowali się w szkole. Ze względu na to warto wybrać prezent na Dzień Nauczyciela, który posłuży lub będzie dumnie stał na półce czy wisiał na ścianie przez długi czas po tym, jak podopieczni zakończą edukację. Dobrym pomysłem będzie grawerowany drewniany obraz oprawiony w ramę, na którym można umieścić personalizowaną dedykację z imieniem Nauczyciela czy Nauczycielki, datę i podziękowania, a także podpisać się jako klasa. Każdy Nauczyciel z pewnością postawi lub powiesi tę pamiątkę w honorowym miejscu w swojej klasie, lub domu i będzie miło wspominał otrzymanie tak oryginalnego i specjalnego prezentu od uczniów, jakim jest personalizowany obraz na Dzień Nauczyciela. Można wybrać również bardziej uniwersalne wzory drewnianego obrazu jak na przykład serce.

 

Nauczyciel bez wątpienia doceni też kubek termiczny, z którego będzie mógł napić się ciepłego napoju między zajęciami. Specjalnie dla Nauczycieli przygotowaliśmy personalizowane kubki termiczne, na których wygrawerować można imię Nauczyciela lub Nauczycielki oraz klasę - dzięki temu nasz upominek nie zgubi się w zatłoczonym pokoju nauczycielskim i każdy w szkole będzie wiedział, do kogo on należy!

 

 

Grawerowane upominki na dla Nauczycieli


Podobnym konceptem, który z powodzeniem może zawisnąć na ścianie lub ozdobić biurko, półkę czy szafkę obdarowanego, są grawerowane na drewnie podziękowania. Można je wręczyć komuś z dowolnej okazji, jednak to idealny prezent na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku, ponieważ na przez długi czas przypomina o spędzonych razem w szkole chwilach, przywołując dobre wspomnienia klasy z jej opiekunem. Grawerowana drewniana tabliczka z podziękowaniami to upominek, który świetnie sprawdzi się w ostatnim roku wychowawstwa czy jako prezent dla Nauczycieli po zdanej maturze lub egzaminie ósmoklasisty.

 

Można również wręczyć go wszystkim Nauczycielom, którzy uczyli wybraną klasę, aby zawisł dumnie w pokoju nauczycielskim. Sprawdzi się również jako prezent dla innych pracowników szkoły - pań z sekretariatu, psychologa czy osób codziennie dbających o dobrobyt i komfort uczniów.

Wyjątkowe drewniane prezenty na Dzień Nauczyciela - personalizowane pamiątki


Nauczycielowi można również wręczyć drewniany grawerowany certyfikat Super Nauczyciela lub Super Nauczycielki, który pokaże, jak bardzo wdzięczni jesteśmy za poświęcony nam czas i przekazaną wiedzę oraz empatię i zrozumienie, z jakimi traktował nas nasz mentor.

 

 

Każdy pedagog z pewnością poczuje się wyjątkowo po otrzymaniu takiego oryginalnego podarunku, przygotowanego z myślą tylko o nim. To doskonała alternatywa dla czekoladek i kwiatów, które przemijają - klasyczna pamiątka na drewnie pozostaje z obdarowanym przez długi czas.

 

 

Wyjątkowym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela jest drewniany grawerowany medal dla Nauczyciela lub Nauczycielki, który będzie bardzo dosłownym symbolem tego, że bardzo cenimy ich wkład w naszą edukację oraz że są naszymi mistrzami, wskazującymi nam drogę na ścieżce nauki.

 

 

Bez różnicy na to, na jaki prezent zdecyduje się cała klasa bądź uczeń, Nauczyciel bez wątpienia doceni wyjątkowy gest i wzruszy go fakt, że uczniowie o nim pomyśleli i zdecydowali się na wspólne świętowanie tego dnia.