Tradycją od lat jest wręczanie dzieciakom prezentów komunijnych. Nie ukrywajmy, że każde dziecko przystępujące do I Komunii Świętej, jest przekonane, że po uroczystości otrzyma od najbliższych morze prezentów. :) Jeżeli więc zostałeś zaproszony do chrześniaka, młodszej siostry czy bratanka na komunijny obiad, aby uczynić zadość tradycji, spraw upominek, który pozostanie z Nią/Nim na całe życie.

Poniżej znajdziesz gotowe propozycje prezentowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej

1. Grawerowane pudełko na pieniądze


Pierwszy prezent, którego spodziewa się dziecko, to po prostu pieniądze. Zamiast klasycznej koperty, proponujemy wręczyć pieniądze w grawerowanym pudełku drewnianym z personalizacją, które dziecko później wykorzysta jako skarbonkę na banknoty lub miejsce na inne drobiazgi, np. różaniec i łańcuszek komunijny i jednocześnie będzie stanowić Pamiątkę z I Komunii Świętej.

2. Personalizowany obraz drewniany lub personalizowana drewniana tabliczka z grawerem

W PLAZADORA znajdziesz drewniane pamiątki personalizowane - grawerowane obrazy drewniane w białej lub czarnej ramie oraz drewniane tabliczki z grawerem, które pasują do każdego wnętrza i dzięki temu będą estetyczną dekoracją pokoju dziecka.

3. Drewniana ramka do zdjęć z personalizacją

Każdy jest na swój sposób trochę sentymentalny i lubi wracać myślami do chwil, które są dla niego ważne. Warto więc zapakować wspomnienia z Pierwszej Komunii Świętej w personalizowaną ramkę drewnianą i postawić ją na komodzie w domu, aby przypominała o tym ważnym dniu.4. Grawerowana kartka drewniana z życzeniami

Drewniana kartka okolicznościowa z życzeniami jest alternatywą dla zwykłej papierowej kartki i może stanowić dodatek do prezentu głównego. Jednocześnie będzie trwałą pamiątką dla Twojego dziecka.

 

Dla dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą, uroczystość ta jest ważna i towarzyszy jej wiele emocji. Warto więc podarować dziecku pamiątkowy prezent, który pozostanie z dzieckiem na długo, a jednocześnie spełni funkcję użytkową oraz dekoracyjną.