Każda okazja jest dobra żeby podarować najbliższym prezenty, niech Święta Wielkanocne będą do tego idealną porą. Od upominków z grawerem po drobne dekoracje i wyposażenie kuchni czy jadalni – poznaj nasze patenty na udane prezenty na zajączka. Spraw by w tym roku nie tylko do dzieciaków przyszedł Zajączek Wielkanocny :)

Sprawdzone podarunki na Wielkanoc- gotowe pomysły

1. Na początek drobny prezent do Twojego domu - drewniane ozdoby wielkanocne z grawerem.


Nie każdy jest miłośnikiem kolorowych wielkanocnych dekoracji. Dla tych z Was, którzy cenią prostotę i minimalizm oraz bliskość z naturą, stworzyliśmy ozdoby wielkanocne z drewna dębowego fornirowanego lub sklejki brzozowej.

2. Krok drugi - wyślij do znajomych oraz rodziny grawerowaną kartkę drewnianą z własnymi życzeniami


Drewniana kartka jest alternatywą dla klasycznej, papierowej kartki okolicznościowej. W tym jednak przypadku masz możliwość spersonalizowania wybranej kartki, dodania własnych, osobistych życzeń, które specjalnie dla Ciebie wygrawerujemy oraz nie można zapomnieć, że kartka drewniana jest trwała i może być prezentem samym w sobie.

3. A teraz czas na prezenty wielkanocne dla najbliższych


Masz w domu cukiernika? Wybierz szkło grawerowane z personalizacją. Wielkanocne wypieki ładnie będą wyglądać na personalizowanej paterze lub w grawerowanym słoiku ze szklaną pokrywą.


Nie wiesz jeszcze co kupić bliskim z rodziny na Wielkanoc?

Wielkanoc to przede wszystkim czas głębokiej zadumy, ale też Święto wielkiej radości i nadziei. Każda okazja jest dobra aby sprawić, że Twoi najbliżsi poczują się bardzo szczęśliwi, a przede wszystkim przekonają się, jak bardzo Ci na nich zależy. Zainspiruj się pomysłami prezentów na Wielkanoc, które znajdziesz w naszym sklepie i wybierz coś dla siebie. :)